Get Adobe Flash player
"تبلیغات فقط زمانی بد است که محصول بدی را تبلیغ می کنید."        دیوید اوگیلوی معروف به پدر تبلیغات

مطالب تجاری مفید

محل واحدها بر روی نقشه

ورود/عضویت

برای مدیریت و ثبت واحدهای تجاری باید به سایت وارد شوید.

راهنمای بانک مشاغل اکسیر

جستجوی واحدهای تجاری

نام واحد:
زمینه فعالیت:
محصولات - خدمات:
آدرس واحد:
 

شرکت اطلس تکنیک

(سیستم های سرمایشی و گرمایشی)

شرکت نیک آسا ویژن

(عرضه محصولات پزشکی و سلامت)

مبلمان سعید

(انواع مبلمان خانگی و اداری)

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

(واردات، صادرات و ترخیص کالا)

شرکت کاوش ایستا پی

(پیمانکار تخصصی نیلینگ )

صنایع چوبی آوازه

(انواع مبلمان خانگی و مصنوعات چوبی)

 راهنمای ثبت واحد تجاری در وبسایت بانک مشاغل اکسیر:

برای ثبت واحد تجاری در راهنمای مشاغل اکسیر ابتدا باید در وبسایت یک کاربری ایجاد کنید. در صورت نیاز می توانید راهنمای ایجاد حساب کاربری در وبسایت را مطالعه کنید. پس از ایجاد حساب کاربری در وبسایت، برای ثبت واحد تجاری باید به حساب کاربری خود وارد شوید. با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبوری تعیین شده به هنگام ایجاد عضویت در فرم ورود به سایت و کلیک کردن دکمه ورود به حساب کاربری خود وارد شده و به صفحه مدیریت واحدهای تجاری هدایت خواهید شد.


برای دسترسی به فرم ثبت واحد تجاری به دو صورت می توانید عمل کنید. روش اول کلیک کردن بر روی دکمه زرد رنگ جدید در صفحه مدیریت واحدهای تجاری است.

پنل مدیریت واحدهای تجاری در بانک مشاغل اکسیر

روش دوم کلیک کردن بر روی گزینه افزودن واحد در منوی بالای سایت است.
منوی بانک مشاغل اکسیر

پس از استفاده از یکی از این دو روش و ورود به صفحه فرم ثبت واحد تجاری باید اطلاعات واحد تجاری خود را در فرم وارد کنید.

فرم ثبت واحد تجاری در بانک مشاغل اکسیر

در اولین فیلد نام واحد تجاری خود را به انگلیسی یا صرفا با حروف انگلیسی وارد کنید. به عنوان مثال شرکت اکسیر را می توانید هم به صورت ECSIR Company و هم Sherkate ECSIR وارد کنید.

در فیلد بعدی که به صورت لیست باز شونده است تمام گروه های شغلی نمایش داده شده اند. تمام گروه هایی که واحد تجاری شما در آن ها جای می گیرد را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که با توجه به این که واحد تجاری شما می تواند عضو بیش از یکی از گروه های شغلی تعریف شده در سایت باشد، امکان انتخاب بیش از یک گروه شغلی در این قسمت قرار داده شده است. همچنین باید گروه های سطوح بالاتر که گروه های انتخابی زیر مجموعه آن ها می باشند نیز انتخاب شوند تا در حالتی که بازدیدکننده به جای بازدید از زیرگروه ها، به بازدید از گروه های اصلی پرداخت باز هم واحد تجاری شما به بازدید کننده نمایش داده شود. به عنوان مثال گروه تجاری-تبلیغاتی اکسیر را در نظر بگیرید. یکی از خدمات گروه تجاری-تبلیغاتی اکسیر طراحی وبسایت است پس زیرگروه اینترنت-طراحی وبسایت باید انتخاب شود. همچنین خدمات دامنه و هاستینگ نیز توسط گروه تجاری-تبلیغاتی اکسیر ارائه می شود پس زیر گروه اینترنت-هاستینگ و دامنه نیز باید انتخاب گردد. این دو زیرگروه زیر مجموعه های گروه کامپیوتر و اینترنت هستند پس این گروه به عنوان سرگروه دو گروه دیگر باید انتخاب شود. خدمات پنل و پیامک تبلیغاتی و ایمیل تبلیغاتی نیز از خدمات گروه اکسیر محسوب می شوند پس زیرگروه های تبلیغات-پیامک تبلیغاتی و تبلیغات-ایمیل تبلیغاتی نیز باید انتخاب شوند و واضح است که گروه چاپ و تبلیغات که این دو گروه زیرمجموعه آن ها هستند هم باید انتخاب شود. همانطور که مشاهده می کنید خدمات گروه تجاری-تبلیغاتی اکسیر در 6 گروه از گروه های شغلی تعریف شده در وبسایت بانک مشاغل اکسیر جای گرفتند.

انتخاب گروه شغلی برای واحدهای تجاری

بدیهی است که باید دقت شود که گروه های غیر مرتبط با زمینه فعالیت تجاری انتخاب نشوند زیرا این گونه واحدهای ثبت یا برای نمایش داده شدن تایید نمی شوند و یا پیش از تایید ویرایش خواهند شد.

 پس از انتخاب گروه ها تعدادی فیلد به فرم اضافه می شود:

فیلد اول نام واحد تجاری:

در این فیلد نام کامل واحد تجاری خود را وارد کنید. این فیلد ضروری است.

فیلد دوم زمینه فعالیت:

در این فیلد زمینه فعالیت واحد تجاری خود را وارد کنید. این فیلد ضروری است.

فیلد سوم صفحه اختصاصی:

این فیلد را خالی بگذارید،در صورتی که در وبسایت بانک مشاغل اکسیر دارای صفحه اختصاصی باشید این فیلد توسط مدیران سایت تکمیل خواهد شد.

فیلد چهارم محصولات و خدمات:

در این فیلد محصولات و خدمات خود را به صورت کامل و با جزییات وارد کنید تا در صورت جستجو شدن محصولات یا خدمات شما توسط موتور جستجوی سایت، واحد تجاری شما در نتایج جستجو نمایش داده شود. برای آشنایی با طرز کار موتور جستجوی سایت می توانید راهنمای جستجوی واحدهای تجاری در سایت را مطالعه کنید. این فیلد ضروری است.

 فیلد پنجم شماره تماس:

در این فیلد شماره های تماس واحد تجاری خود را به همراه کد شهرستان وارد کنید. این فیلد ضروری است.

فیلد ششم تلفن همراه:

در صورت تمایل می توانید شماره تلفن همراه خود را وارد کنید. این فیلد اختیاری است.

فیلد هفتم شماره فکس:

در صورت تمایل شماره فکس واحد تجاری خود را وارد کنید. این فیلد اختیاری است.

فیلد هشتم ایمیل آدرس:

در صورت تمایل ایمیل آدرس خود را وارد کنید. این فیلد اختیاری است.

فیلد نهم آدرس وبسایت:

در صورت داشتن وبسایت می توانید آدرس وبسایت خود را در این فیلد وارد کنید. این فیلد اختیاری است.

فیلد دهم آدرس وبسایت 2:

 در صورت داشتن بیش از یک وبسایت می توانید آدرس وبسایت دوم را در این فیلد وارد کنید. این فیلد اختیاری است.

فیلد یازدهم آدرس واحد:

آدرس کامل واحد تجاری خود به همراه نام شهر را در این فیلد وارد کنید.این فیلد ضروری است.

فیلد دوازدهم محل واحد تجاری بر روی نقشه:

در این فیلد باید محل واحد تجاری خود را بر روی نقشه مشخص کنید. برای این کار نشانگر موس را بر روی نقشه قرار دهید تا به شکل یک دست  تغییر پیدا کند. سپس با کلیک کردن و نگه داشتن دکمه موس نقشه را جابه جا کنید تا علامت که در مرکز نقشه قرار دارد بر روی مکان مورد نظر شما قرار بگیرد. با استفاده از اسکرول موس یا دکمه های + و - قرار گرفته در کنار نقشه می توانید عمل زوم را انجام دهید تا تعیین موقعیت واحد تجاری بر روی نقشه دقیق صورت بپذیرد.

فیلد سیزدهم کد امنیتی:

ترکیب حروف و عدد نشان داده شده در تصویر امنیتی را در فیلد مربوطه وارد کنید. این فیلد ضروری است.

گزینه های متا دیتا:

فیلد چهاردهم متاهای توصیفی:

در این فیلد خلاصه ای کوتاه در حد یک یا دو جمله در توصیف واحد تجاری خود وارد کنید. بهتر است از جمله ها و کلیدواژه های استفاده شده در متن استفاده کنید. اطلاعات وارد شده در این فیلد در اطلاعات واحد تجاری نمایش داده نمی شوند اما به پیدا شدن واحد شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ کمک خواهند کرد.

فیلد پانزدهم کلیدواژه های متا:

کلمات کلیدی مرتبط با واحد تجاری خود را در این فیلد وارد کنید. این کلیدواژه ها باید کلماتی باشند که در اطلاعات واحد تجاری شما موجود باشند و می خواهید که با جستجو شدن این کلمات در موتورهای جستجو مانند گوگل و... اطلاعات واحد تجاری شما به نمایش درآید.

پس از تکمیل فیلدها با زدن دکمه ی ذخیره که در بالای فرم وجود دارد اطلاعات واحد تجاری خود را ذخیره کنید. این اطلاعات بلافاصله در سایت نمایش داده نمی شوند و پس از بازبینی و تایید مدیران سایت به نمایش در خواهند آمد.

صفحات اختصاصی

تبلیغات در بانک مشاغل اکسیر

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین مطالب، اطلاعیه ها، آگهی ها و... ایمیل خود را وارد کنید!

در مجموع

127557 ایمیل ثبت شده