Get Adobe Flash player
"به جای آنکه از مزیت های محصول خود برای مشتری سخن بگویید از مزایایی که استفاده از محصولتان برای او خواهد داشت سخن بگویید."        لئو برنت یک از خلاق ترن مدیران تبلیغاتی دنیا

مطالب تجاری مفید

محل واحدها بر روی نقشه

ورود/عضویت

برای مدیریت و ثبت واحدهای تجاری باید به سایت وارد شوید.

راهنمای بانک مشاغل اکسیر

جستجوی واحدهای تجاری

نام واحد:
زمینه فعالیت:
محصولات - خدمات:
آدرس واحد:
 

شرکت اطلس تکنیک

(سیستم های سرمایشی و گرمایشی)

شرکت نیک آسا ویژن

(عرضه محصولات پزشکی و سلامت)

مبلمان سعید

(انواع مبلمان خانگی و اداری)

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

(واردات، صادرات و ترخیص کالا)

شرکت کاوش ایستا پی

(پیمانکار تخصصی نیلینگ )

صنایع چوبی آوازه

(انواع مبلمان خانگی و مصنوعات چوبی)

راهنمای خرید یخچال

درصورتی که مدتیست که یخچال نخریده اید ممکن است از دیدن این همه یخچال با طرح ها و امکانات مختلف متعجب شوید. با اطلاعاتی که در ادامه ارائه شده اند به شما کمک خواهند کرد که یخچال ایده آل خود را بیابید.

انواع یخچال ها:

بالا / پایین (top/bottom) :

این مدل ها یخچال ها درب های از بغل باز شونده ای دارند که جهت باز شدنشان(از سمت چپ یا راست) قابل تغییر است.  پس در صورتی که که محل قرارگیری یخچال توسط دیوارها یا آشپزخانه های مدل جزیره ای محدود شده است می توانید تعیین کنید که درب یخچال از سمت چپ باز شود یا راست.

 

پهلو به پهلو یا ساید بای ساید (side-by-side) :

این یخچال مناسب ترین گزینه برای آشپزخانه هاییست که دارای محدودیت در فضا هستند. این یخچال در زمان باز بودن درب ها کمترین فضا را اشغال می کند.

 

درب فرانسوی با فریزر زیرین (French door with bottom-freezer) :

این یخچال ها امکان دسترسی راحت تر به قسمت ویژه تازه نگهداشتن مواد غذایی (fresh-food) و بخش اصلی یخچال را می دهد.

 

یخچال های هم عرض با کابینت (cabinet-depth یا counter depth) :

یخچال های شیکی که به گونه ای طراحی شده اند که با سطح جلوی کابینت هایی که با ابعاد استاندارد طراحی شده اند تراز قرار بگیرند و این موضوع باعث می شود که به نظر برسد یخچال جزیی از کابینت است.

 

یخچال های جمع و جور (compact) :

یخچالی در مقیاس کوچک که اغلب در اتاق های خوابگاهی، سوییت ها، زیرزمین ها یا اتاق خواب ها استفاده می شود و فریزر آن بسیار کوچک یا بدون فریزر است.

 

اندازه و گنجایش یخچال ها :

اغلب اوقات مردم یخچال را به این دلیل مرجوع می کنند که ابعادش کاملا مناسب آشپزخانه آن ها نیست. طول، عرض و ارتفاع محلی از آشپزخانه که می خواهید یخچال در آن قرار بگیرد را اندازه گیری کنید. اطمینان حاصل کنید که پس از نصب یخچال در اطراف آن فضای مناسب برای گردش هوا وجود داشته باشد.

در مرحله بعدی به خلق و خوی خود در خرید مواد غذایی توجه کنید، اگر بیش از خرید مواد غذایی یخ زده مواد غذایی تازه خریداری می کنید به دسترسی راحت تر و فضای بزرگتر در یخچال احتیاج دارید، اما اگر بیشتر مواد غذایی یخ زده خریداری می کنید باید به دنبال داشتن فضای فریزر بیشتر باشید.

و در نهایت اطمینان حاصل کنید که یخچالی که خریداری می کنید از درب و راهروی منزلتان رد می شود.

 

امکانات ویژه

طبقه بندی قایل تغییر و تنظیم:

قابلیت تغییر در طبقه بندی و مدیریت فضای داخل یخچال امکان استاده بهینه از فضای یخچال را فراهم می کند.

 

سیستم خنک کننده دوتایی(dual) :

مجزا بودن سیستم خنک کننده فریزر و یخچال این امکان را فراهم می کند که گردش هوای خنک در فریزر مجزا از یخچال باشد. این قابلیت مانع از این می شود که به عنوان مثال یخ های موجود در یخچال مزه نان سیردار داخل یخچال را به خود بگیرند.

 

کنترل درجه دما :

کشوهای تمام عرض با امکان کنترل دمای مجزا این امکان را فراهم می کنند که ظروف بزرگ حاوی غذا را در آن ها به صورت تازه نگهداری کنید. همچنین می توانید یک کشو مجزا که از بیرون یخچال باز می شود داشته باشید که به کمک آن بتوانید به صورت هر چیزی که لازم دارید را از درون کشو بردارید بدون آن که نیازی به باز کردن درب یخچال داشته باشید.

 

یخ ساز داخلی :

به کمک این ویژگی می توانید بدون باز کردن درب فریزر به یخ دست پیدا کنید.

 

مخزن یخ داخلی :

این سیستم می تواند تا 30 درصد در فضای فریزر صرفه جویی کند. در بعضی از مدل ها ظرف مخزن یخ می تواند به بیرون بچرخد یا برای تخلیه به کمک یک دست خالی شود.

 

یخچال های های کم مصرف :

یخچال هایی که دارای تاییدیه ENERGY STAR® حداقل 20 درصد مصرف انرژی کمتری نسبت به مدل هایی که دارای این تاییدیه نیستند، دارند. این مصرف بهینه به صرفه جویی در هزینه قبوض خواهد انجامید.

 

محل های نگه داری مواد غذایی:

محفظه های بزرگ پشت درب برای قرار دادن شیر، آب میوه و نوشابه های 2 لیتری مفید هستند و باعث می شوند که بدون اشغال فضای طبقات یخچال، دسترسی به این مواد غذایی هم راحت تر انجام بپذیرد.

صفحات اختصاصی

تبلیغات در بانک مشاغل اکسیر

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین مطالب، اطلاعیه ها، آگهی ها و... ایمیل خود را وارد کنید!

در مجموع

127561 ایمیل ثبت شده