Get Adobe Flash player
"کسی که برای صرفه جویی در هزینه، تبلیغات را متوقف می کند مانند کسی است که به خاطر صرفه جویی در زمان، ساعتش را متوقف می کند"         هنری فورد موسس کمپانی فورد

مطالب تجاری مفید

محل واحدها بر روی نقشه

ورود/عضویت

برای مدیریت و ثبت واحدهای تجاری باید به سایت وارد شوید.

راهنمای بانک مشاغل اکسیر

جستجوی واحدهای تجاری

نام واحد:
زمینه فعالیت:
محصولات - خدمات:
آدرس واحد:
 

شرکت اطلس تکنیک

(سیستم های سرمایشی و گرمایشی)

شرکت نیک آسا ویژن

(عرضه محصولات پزشکی و سلامت)

مبلمان سعید

(انواع مبلمان خانگی و اداری)

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

(واردات، صادرات و ترخیص کالا)

شرکت کاوش ایستا پی

(پیمانکار تخصصی نیلینگ )

صنایع چوبی آوازه

(انواع مبلمان خانگی و مصنوعات چوبی)

 در این مقاله به معرفی سئو، مفهوم سئو و اهمیت سئو می پردازیم. این مطلب مقدمه سری مقالات آموزش سئو اکسیر است و در این راهنمای سئو آنچه را که برای بهینه سازی وبسایت خود در موتورهای جستجو نیاز دارید را خواهید آموخت. سئوی وبسایت برای بالا آمدن وبسایت در موتورهای جستجو بسیار مهم است. بالا آوردن وبسایت در موتورهای جستجو افزایش بازدید کنندگان و در نتیجه افزایش مشتری ها را در پی خواهد داشت که بالطبع به افزایش فروش شما منجر خواهد شد.

Width = 500px Height = 349px

مقدمه سئو

تازه با سئو(SEO) آشنا شده اید؟ یا می خواهید دانش خود را در مورد سئو به روز کنید؟ این آموزش مقدماتی سئو تا کنون بیش از یک میلیون بار خوانده شده است و اطلاعات جامعی را برای رسیدن به سئوی حرفه ای در اختیار شما قرار می دهد.

 

بهینه سازی برای موتورهای جستجو(SEO) یا همان سئو چیست؟

سئو دانش ارتقاء دادن و تبلیغ کردن یک وبسایت در راستای افزایش تعداد بازدید کنندگان وبسایت از موتورهای جستجوی مختلف است. سئو دارای وجوه بسیاری است، از کلمات موجود در وبسایتتان گرفته تا نوع لینک دادن دیگر وبسایت ها به وب سایت شما در محیط وب. گاهی هم سئو صرفا مسئله اطمینان حاصل کردن از این است که وبسایت دارای ساختاری باشد که موتورهای جستجو آن را بفهمند.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا همان سئو فقط برای موتورهای جستجو نیست. سئو، بهتر کردن وبسایت برای بازدید کنندگان هم هست. اعتقاد ما این است که دو با هم ارتباط مستقیم دارند.

این آموزش سئو به گونه ای نوشته شده است که تمام قسمت های سئو را در بر بگیرد از پیدا کردن کلمات و عبارت هایی که برای وبسایت ترافیک و بازدیدکننده جذب می کنند تا بهینه سازی کردن وبسایت برای موتورهای و ساخت بک لینک و بازاریابی ارزش های منحصر به فردی که وبسایت ارائه می کند. نگران نباشید، اگر گیج شده اید ما شما را تنها نخواهیم گذاشت.

 

چرا وبسایت من به سئو نیاز دارد؟

بیشتر بازدید و ترافیک یک وبسایت از موتورهای جستجوی اصلی یعنی گوگل، بینگ و یاهو حاصل به دست می آید. با اینکه شبکه های اجتماعی و دیگر روش های جذب بازدید کننده می توانند برای وبسایت شما بازدید کننده جذب کنند، موتورهای جستجو اصلی ترین شیوه افزایش ترافیک وبسایت ها هستند. وبسایت شما چه محتوا ارائه کند، چه محصول یا سرویس یا اطلاعات یا هر چیز دیگر، باز هم این مسئله در موردش صادق خواهد بود.

موتورهای جستجو از این جهت منحصر به فرد هستند که ترافیک و بازدید هدفمند برای وبسایت فراهم می کنند و افرادی که از طریق موتورهای جستجو به وبسایت شما وارد می شوند به دنبال چیزی هستند که در وبسایت شما ارائه شده است. موتورهای جستجو ابزارهایی هستند که این امر را ممکن می کنند. اگر وبسایت شما توسط موتورهای جستجو یافته نشود یا محتوای وبسایت شما در پایگاه داده آن ها ثبت نشود از مهم ترین و بیشترین بخش از بازدیدکنندگان وبسایت که از طریق جستجو در موتورهای جستجو به وبسایت شما وارد می شوند محروم خواهید شد.

عبارات مورد جستجو، یعنی همان کلماتی که کاربران برای جستجو در موتور جستجو وارد می کنند، ارزش خارق العاده ای دارد. تجربه نشان داده است که ترافیک حاصل از موتورهای جستجو می تواند موفقیت یا عدم موفقیت یک شخص/شرکت/سازمان را مشخص کند. بازدیدکنندگان و ترافیک هدفمند برای یک وبسایت می تواند چنان معروفیت، درآمد و تبلیغاتی ایجاد کند که هیچ ابزار بازاریابی دیگری نمی تواند از آن پیشی بگیرد. سرمایه گذاری بر سئو، خواه سرمایه گذاری زمان باشد یا مالی می تواند نرخ بازگشت سرمایه بسیار بیشتری در مقایسه با دیگر روش های بازاریابی و تبلیغات داشته باشد.

 Width = 264px Height = 296px

چرا موتورهای جستجو نمی توانند بدون سئو محتوای وبسایت شما را درک کنند؟

موتورهای جستجو هوشمند هستند اما با این حال هنوز به کمک نیاز دارند. موتورهای جستجوی مهم همیشه برای ارتقاء تکنولوژیشان در جستجوی عمیق تر و دقیق تر محتوای وب و ارائه نتایج بهتر به جستجوگران تلاش می کنند. گرچه محدودیتی در نحوه عملکرد موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که سئو درست می تواند هزاران بازدید کننده و توجهات بسیاری را به سوی شما جلب کند، سئوی اشتباه می تواند چنان وبسایت شما را در اعماق نتایج جستجو گم کند که کمترین احتمال دیده شدن هم وجود نداشته باشد.

سئو علاوه بر قابل دسترس کردن محتواها برای موتورهای جستجو به افزایش سرعت بهبود رنکینگ های سایت هم کمک می کند به طوری که محتواهای سایت جایی قرار می گیرند که جستجوگران راحت تر آن ها را پیدا می کنند. اینترنت به طور فزاینده ای رقابتی می شود و شرکت هایی که به سئو بها داده و آن را مورد استفاده قرار می دهند یک برتری قطعی در بازدیدکنندگان و مشتری ها بر رقبای خود که سئو را مورد غفلت قرار می دهند دارند.

 

آیا می توانم خودم سئوی وبسایت خودم را انجام بدهم؟

سئو دنیای پیچیده ای است اما اغلب افراد می توانند پایه ها و اصول سئو را درک کنند. حتی اندکی دانش سئو هم می تواند تفاوت های بزرگ ایجاد کند. از همه مهمتر این است که آموزش های مانند این راهنما سئو به صورت رایگان در اینترنت قابل دسترسی است. ترکیب کردن این آموزش ها با تلاش و تمرین به شما کمک می کند که در مسیر تبدیل شدن به یک متخصص سئو قرار بگیرید.

بسته به اشتیاقی که برای یادگیری دارید، تعهدات زمانی و پیچیدگی وبسایت یا وبسایت هایتان ممکن تصمیم بگیرید که به متخصص سئو برای انجام امور سئوی وبسایتتان نیاز دارید.

شرکت هایی که خدمات سئو ارائه می دهند می توانند بسیار متفاوت باشند،بعضی خدمات سئو را به صورت بسیار تخصصی و متمرکز شده ارائه می دهند در حالی که شرکت های دیگر رویکردی عمومی و گسترده تر را در خدمات سئوی خود در پیش گرفته اند. بهینه سازی یک وبسایت برای موتورهای جستجو می تواند نیاز به پرداختن به بسیاری عناصر منحصر به فرد داشته باشد چنان که بسیاری از متخصصان و حرفه ای های سئو (سئو کارها) خود را در حوزه ی گسترده و عمومی ا:.8( بهینه سازی و استراتژی وبسایت متصور می شوند.

با این وجود، حتی در این مورد، داشتن درک عمیقی از مفاهیم اصلی مفید خواهد بود.

 

چه میزان از این مقالات سئو را لازم است مطالعه کنید؟

اگر تصمیمتان در افزایش ترافیک و بازدید وبسایتتان از طریق موتورهای جستجو جدی است و با سئو ناآشنا هستید توصیه می کنیم این مقالات سئو را از اول تا آخر مطالعه کنید. این راهنمای سئو خلاصه و فهمش ساده است. این راهنما بر اساس گفته معروف آقای ویلیام استرانک (William Strunk) نوشته شده که گفته است:

"جمله نباید هیچ کلمه ی اضافه و پاراگراف نباید هیچ جمله ی اضافه ای داشته باشد، به همان دلیلی که یک نقاشی نباید هیچ خط و یک ماشین نباید هیچ قطعه ی اضافه ای داشته باشد."

همه بخش های این راهنمای سئو برای درک مؤثرترین شیوه های بهینه سازی برای موتورهای جستجو مهم و ضروری هستند.

صفحات اختصاصی

تبلیغات در بانک مشاغل اکسیر

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین مطالب، اطلاعیه ها، آگهی ها و... ایمیل خود را وارد کنید!

در مجموع

127560 ایمیل ثبت شده