Get Adobe Flash player
"به جای آنکه از مزیت های محصول خود برای مشتری سخن بگویید از مزایایی که استفاده از محصولتان برای او خواهد داشت سخن بگویید."        لئو برنت یک از خلاق ترن مدیران تبلیغاتی دنیا

مطالب تجاری مفید

محل واحدها بر روی نقشه

ورود/عضویت

برای مدیریت و ثبت واحدهای تجاری باید به سایت وارد شوید.

راهنمای بانک مشاغل اکسیر

جستجوی واحدهای تجاری

نام واحد:
زمینه فعالیت:
محصولات - خدمات:
آدرس واحد:
 

شرکت اطلس تکنیک

(سیستم های سرمایشی و گرمایشی)

شرکت نیک آسا ویژن

(عرضه محصولات پزشکی و سلامت)

مبلمان سعید

(انواع مبلمان خانگی و اداری)

شرکت بازرگانی همراهان پیشرو تجارت

(واردات، صادرات و ترخیص کالا)

شرکت کاوش ایستا پی

(پیمانکار تخصصی نیلینگ )

صنایع چوبی آوازه

(انواع مبلمان خانگی و مصنوعات چوبی)

  تبلیغات ویژه در بانک مشاغل اکسیر

در وبسایت بانک مشاغل اکسیر سرویس های تبلیغاتی رایگان در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن ها بدون پرداخت هزینه می توانید واحد تجاری، محصولات و خدمات خود را معرفی کنید و آگهی های فروش، خرید، معاوضه، استخدام و ... را در نیازمندی های سایت قرار دهید اما در صورت نیاز به تبلیغات بیشتر و دیده شدن بهتر می توانید از سرویس های تبلیغاتی ویژه وبسایت استفاده کنید. سرویس های تبلیغاتی ویژه به دلیل محدودیت هایی که وجود دارد به صورت محدود و صرفا با پرداخت هزینه در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. با توجه به آمار بازدید بالای وبسایت بانک مشاغل اکسیر و 100 درصد تجاری بودن آن، تبلیغات در این وبسایت تاثیر زیادی بر شناخته شدن نام و برند شما و افزایش فروش و سود شما خواهد داشت.

 

سرویس های تبلیغاتی ویژه

سرویس های تبلیغاتی ویژه در بانک مشاغل اکسیر عبارتند از:

 

1)     بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی با توجه به ویژگی جلب کردن توجه بازدید کننده تاثیر زیادی در دیده شدن و کلیک شدن تبلیغات شما خواهند داشت. بنرهای تبلیغاتی به صورت متحرک و در 2 یا 3 فریم در وبسایت قرار داده خواهند شد. در حال حاضر بنرهای تبلیغاتی در تمام صفحات وبسایت نمایش داده می شوند.

 

2)     صفحه اختصاصی

صفحه اختصاصی که می توان گفت یک وبسایت کوچک تحت وبسایت بانک مشاغل اکسیر است امکنات زیادی را در اخیار شما قرار می دهد. قرار دادن اطلاعات در حجم زیاد، قرار دادن تصاویر، معرفی محصولات، ثبت آدرس در قسمت صفحات اختصاصی و بالا آمدن صفحه در موتورهای جستجو.

 

3)     واحدهای ویژه و تایید شده

واحدهای ویژه که با نماد مشخص شده اند به صورت ویژه در تمامی صفحات وبسایت نمایش داده می شوند. واحدهایی که اطلاعات آن ها مورد تایید اکسیر باشد با نماد مشخص می شوند. توجه داشته باشید که منظور از تایید اطلاعات تضمین کیفیت و تایید محصولات این واحد های تجاری نیست و صرفا صحت اطلاعات آن ها در وبسایت بانک مشاغل اکسیر مورد تایید است. نماد تایید شده صرفا به واحدهای ویژه تعلق می گیرد.

 

4)     آگهی ویژه

مزیت آگهی های ویژه در بخش نیازمندی ها نسبت به آگهی های رایگان، نمایش آن ها در صدر لیست آگهی ها، نمایش با رنگ متفاوت، نمایش در کلیه صفحات سایت و عنوان آگهی ویژه است. همچنین این آگهی ها می توانند با فونت درشت تر و عنوان آگهی تجاری نمایش داده شوند.

 

تبلیغات در بانک مشاغل اکسیر و مخصوصا تبلیغات ویژه، به شما در بیشتر دیده شدن، بیشتر شناخته شدن و در نتیجه افزایش مشتری ها و بالطبع آن افزایش درآمد و فروش شما کمک خواهد کرد.

برای استفاده از سرویس های تبلیغاتی ویژه با ما تماس بگیرید:

021-66707280

09335331500

صفحات اختصاصی

تبلیغات در بانک مشاغل اکسیر

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین مطالب، اطلاعیه ها، آگهی ها و... ایمیل خود را وارد کنید!

در مجموع

127558 ایمیل ثبت شده